Propozycje

Awatar użytkownika
Nemea
Srebrna Lwica
Srebrna Lwica
Posty: 181
Rejestracja: czw sty 25, 2018 6:32 pm
Życie: 100/100
Siła: ●ooooo
Zręczność: ●ooooo
Percepcja: ●ooooo
Płeć: Samica
Wiek: Dorosły
Data narodzin: 05 sty 2018
Gatunek: lew

sob sty 27, 2018 4:46 pm

Wszelkie pomysły/zmiany na ulepszenie forum proszę zgłaszać tutaj.
Awatar użytkownika
Seth
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 80
Rejestracja: sob sty 27, 2018 1:51 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●●●oo
Zręczność: ●●●ooo
Percepcja: ●●●ooo
Płeć: Samiec
Wiek: Dorosły
Data narodzin: 10 lut 2013
Gatunek: Lew Afrykański
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]30/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]0/75[/glow][/color]

[/b]

czw sie 09, 2018 9:13 pm

Hej Wam :D

Przychodzę z próśbką o pomoc. Od dłuższego czasu mam w planach stworzenie jakiegoś filmiku, który miałby za zadanie stworzenie reklamy Nemei. Tu jednak pojawia się problem. Jak to zrobić, żeby nie wyszło z tego coś w stylu pokazu slajdów z jakąś muzyką? :P Myślałam o drobnych animacjach i ilustracjach, które ukazywałyby w jakiś sposób wydarzenia, które miały miejsce na fabule (kilka mam już gotowych, są to edity kadrów z filmów KL), ale sama nie mam dosyć ciekawych pomysłów. Jeżeli ktoś miałby jakieś sugestie - śmiało! Walcie drzwiami i oknami, bo ja jestem uboga w pomysły, jak tegoroczne lato w opady deszczu :v

Poniżej przykładowe prace, których chciałabym użyć w tym "spocie" (bo chyba tak to mogę nazwać):

Dzieciaczky, Lodowi, Krwawi

EDIT:

Doprecyzowuję - bardziej chciałabym stworzyć coś na podstawie tego "pokazu slajdów", ale w niego chciałam wpleść urywki z filmów KL, KL2, KL3, czy może nawet Lwia Straż..no i jako urozmaicenie chciałam stworzyć krótką animację. Tylko nie wiem, co byłoby warte animowania (nie chcę, żeby to było długie - chciałabym to kiedyś zrobić, a nie siedzieć miesiącami xD) np. ryk lwa, bieg postaci itp. Chciałabym, żebyście wypowiedzieli się na temat pomysłu (oczywiście, kto czuje taką potrzebę), zasugerowali długość, muzykę itp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział graczy”