Obrzeża

Po jej obrzeżach można się bezpiecznie poruszać natomiast im bardziej w głąb tym las jest gotów nie wypuścić śmiałków z swych włości. Oprócz ogromnych pytonów, terytorialnych lampartów i stada małp znajdują się tu moczary, niska dostępność do wody pitnej, duchota i parność. Bujna szata roślinna utrudnia poruszanie się po lądzie.
Awatar użytkownika
Nemea
Srebrna Lwica
Srebrna Lwica
Posty: 181
Rejestracja: czw sty 25, 2018 6:32 pm
Życie: 100/100
Siła: ●ooooo
Zręczność: ●ooooo
Percepcja: ●ooooo
Płeć: Samica
Wiek: Dorosły
Data narodzin: 05 sty 2018
Gatunek: lew

śr sty 31, 2018 12:43 pm

Obrazek
Obrzeża puszczy, poszycie nie jest tak gęste jak w samym sercu, drzewa rosną w większych odstępach. Spomiędzy koron prześwitują duże promienie światła oświetlając tutejsze ziemie. Nadając im ciepłego wyglądu, wydawać by się mogło, że wręcz jest to idealne miejsce dla spragnionych odrobiny samotności i wyciszenia. Ptasie trele i koncerty są tu codziennością.
Awatar użytkownika
Shan'ronir
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 27
Rejestracja: pn lut 26, 2018 12:35 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●oooo
Zręczność: ●●●●●o
Percepcja: ●●●ooo
Płeć: Samiec
Wiek: Dorosły
Data narodzin: 20 sie 2014
Gatunek: lew
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]0/75[/glow][/color]

[/b]

sob kwie 21, 2018 12:16 pm

Opuściłem tereny Brzasku i tak nikogo to nie obejdzie. Usiadłem i owinąłem ogon wokół swoich łap. Byłem rozżalony tym wszystkim. Wychowywałem się z wieloma osobami ze stada, byłem rówieśnikiem króla może nie byłem jakoś bardzo doświadczony ale zawsze się starałem. Wszystko co robiłem robiłem dla rodziny królewskiej dla stada. Jak miałem teraz okazje poczuć, aspirowałem za wysoko. Spoglądałem na swoje łapy. Dla nich będę zawsze tylko kurduplem godnym politowania i tyle. Jak mogłem myśleć, że kiedykolwiek ktoś będzie liczył się z moim zdaniem, moim słowem. Położyłem uszy po sobie i połozyłem się. Może nie zawalił mi się cały świat ale z cała pewnością ja sam podpadłem an wierze, na wierze w to wszystko czego mnie uczono, w co wierzyłem i w co oddawałem się w całości.

"Pragnienie czegoś nie daje ci prawa by to mieć"

Obrazek Karta Postaci Obrazek Głos Obrazek
Awatar użytkownika
Wúmíng
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 73
Rejestracja: czw mar 08, 2018 9:36 pm
Życie: 100/100
Siła: ●ooooo
Zręczność: ●●●ooo
Percepcja: ●●●●●●
Płeć: Samica
Wiek: Dorosła
Data narodzin: 13 lis 2014
Gatunek: leopon
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Uczeń- [glow=red]30/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Uczeń- [glow=blue]0/75[/glow][/color]
[/b]

pn kwie 23, 2018 4:21 pm

Udało jej się czmychnąć z ziem Kkrwawego Zmierzchu, robiło się już naprawdę gorąco. Co jakiś czas spoglądała za siebie czy przypadkiem ta olbrzymka jej nie śledzi. Mimo wszystko trafiła na obrzeża puszczy, miejsce w którym mogła poczuć się jak w domu. Wspinanie się po drzewach było wspaniałą opcją kryjówki lub uniknięcia ataku. Tak brodząc w gęstym poszyciu natrafiła na czyjeś odciski łap. Przyłożyła swoją łapkę do tropu, były niewiele mniejsze. Cmoknęła myśląc, że jakiś młodzik niedawno tędy przechodził.
Czując się znacznie pewniej i bezpieczniej wdrapała się na najbliższe drzewo kładąc na gałęzi. Pozwoliła by tylna łapa i ogon swobodnie zwisały. Nabrała w płuca trochę więcej powietrza i zaczęła sobie śpiewać piosenkę w dziwnym języku, która brzmiała bardzo melancholijnie.
- No me de dio, Hamare-o. No de me yo, Se ya noeh. No mo de yo, Hamare-o, Ovamieh, seyah noeh.
Awatar użytkownika
Shan'ronir
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 27
Rejestracja: pn lut 26, 2018 12:35 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●oooo
Zręczność: ●●●●●o
Percepcja: ●●●ooo
Płeć: Samiec
Wiek: Dorosły
Data narodzin: 20 sie 2014
Gatunek: lew
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]0/75[/glow][/color]

[/b]

pn kwie 23, 2018 4:39 pm

Siedziałem tak pogrążony w swoich myślach i niejakim bólu. Zawidowem się na własnym władcy, który zdanie nowych ceni bardziej niz kogoś kto od młodego jest ale co ja mogę wiedzieć. W końcu zaginęła córka kuzynki władcy, więzy krwi it e sprawy. Gdzie tam będzie liczył się z zdaniem kogokolwiek. Sam podjął decyzje, a ci co się nie zgadza zostają obrzuceni mianem nie lwizoiemcy czy tam blasku. Z tego smętnego zamyślenia wyciągnął mnie dziwny głos a raczej słowa. Uniosłem lekko uszu i skierowałem się w tym kierunku. Jest to dla mnie całkiem coś obcego. W końcu zaszedłem pod drzewo ale nikogo nie zauważyłem. Dopiero podnosząc mocno łeb ujrzałem zwisającą łapę.

"Pragnienie czegoś nie daje ci prawa by to mieć"

Obrazek Karta Postaci Obrazek Głos Obrazek
Awatar użytkownika
Wúmíng
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 73
Rejestracja: czw mar 08, 2018 9:36 pm
Życie: 100/100
Siła: ●ooooo
Zręczność: ●●●ooo
Percepcja: ●●●●●●
Płeć: Samica
Wiek: Dorosła
Data narodzin: 13 lis 2014
Gatunek: leopon
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Uczeń- [glow=red]30/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Uczeń- [glow=blue]0/75[/glow][/color]
[/b]

pn maja 07, 2018 1:25 pm

Pieśni potrafiły zrelaksować jej ciało i umysł a tego właśnie potrzebowała po stresującym starciu. Nawet nie usłyszał a może nie zwróciła w błogim stanie uwagi na szelest liści i trawy pod drzewem. Miała słuchacza choć zorientowała się dopiero wtedy gdy skończyła rozglądając się. Zamrugała ślepiami na widok niewielkiego lwa.
- Ty! - Zakrzyknęła podnosząc się i machając nerwowo ogonem.
- Dlaczego mnie podsłuchujesz?! - Wyrzuciła oskarżycielsko. Mógł chrząknąć, cokolwiek dać znak swojej obecności, nie lubiła gdy ktoś inny słuchał jej nucenia. Myślała, że jest tu sama wśród ptaków i innej mniejszej zwierzyny. Po chwili jednak machnęła łapą nawet nie oczekując odpowiedzi. Jakby chciała to zbyć. Przecież nic się nie stało. Przeskoczyła na niższa partię gałęzi by lepiej się przyjrzeć karłowi.
- A coś ty taki malutki? Mama cie nie karmiła za dobrze? - Zapytała już normalnym tonem. Do pały nawet nie brała, że takie bezpośrednie pytanie mogło urazić obcego. W końcu pierwszy raz widziała takiego małego dorosłego lwa. Może to była jakaś odmiana tego gatunku? Zdała sobie również sprawę, że to jego odciski łap porównywała do swoich.
Awatar użytkownika
Shan'ronir
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 27
Rejestracja: pn lut 26, 2018 12:35 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●oooo
Zręczność: ●●●●●o
Percepcja: ●●●ooo
Płeć: Samiec
Wiek: Dorosły
Data narodzin: 20 sie 2014
Gatunek: lew
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]0/75[/glow][/color]

[/b]

wt maja 08, 2018 11:26 am

-ja?!podsłuchu?-Powiedziałem to tonem lekko urażony. W końcu to puszcza i każdy w okolicy mógł ją słyszeć. Nie jest tutaj nigdy sama. Kolejne jej słowa sprawiły że bardziej stanąłem z dumą i wypiłem swoją pierś.
-Może i ciałem nie jestem duży ale duchem tak!- Mówiłem to z pewnością w tonie ale nie było w tym cienia urazenia czy gniewu.
-Sama panna jakąś wielka nie jest-Lekko odgryzlem sie- a cętki chyba ci splowialy-Machnął mocniej ogonem.
-To twoje ziemię?- jakoś w to wątpię ale kto wie. Mogę chciał trochę odejść myślami od nieprzyjemności jakie mnie spotkały w domu.

"Pragnienie czegoś nie daje ci prawa by to mieć"

Obrazek Karta Postaci Obrazek Głos Obrazek
Awatar użytkownika
Wúmíng
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 73
Rejestracja: czw mar 08, 2018 9:36 pm
Życie: 100/100
Siła: ●ooooo
Zręczność: ●●●ooo
Percepcja: ●●●●●●
Płeć: Samica
Wiek: Dorosła
Data narodzin: 13 lis 2014
Gatunek: leopon
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Uczeń- [glow=red]30/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Uczeń- [glow=blue]0/75[/glow][/color]
[/b]

pt maja 11, 2018 10:48 am

Ten mały był dumny z tego kim jest, stojąc tak i wypinając swoją klatę nabrał komicznego wyglądu. Bezimienna zaśmiała się, nie złośliwie a bardziej jakby opowiedział jej dobry żart. Dobre podejście miał do swojej osoby i w pewnym sensie spodobało jej się to. Na komentarz o swoim wyglądzie machinalnie zerknęła na spłowiałe cętki.
- Za dużo kąpieli i się zmyły. Nie polecam. -Dodała całkiem poważnie. Nie będzie zaprzeczać, że sama jest dziwolągiem odstającym od schematu. Czy była jednak z tego zadowolona? Raczej kwestia przyzwyczajenia.
- Nie mam swojej ziemi. Mój dom jest tam gdzie aktualnie łapa moja. Choć może własny kąt brzmiałby bardziej precyzyjnie. - Podrapała się przy tym tylną łapą za uchem. - Swoją drogą łażenie po puszczy po ziemi nie jest najrozsądniejszym wyjściem, skończysz jako obiad dla dużych węży. Udają gałęzie i spadną ci na łeb.
Awatar użytkownika
Shan'ronir
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 27
Rejestracja: pn lut 26, 2018 12:35 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●oooo
Zręczność: ●●●●●o
Percepcja: ●●●ooo
Płeć: Samiec
Wiek: Dorosły
Data narodzin: 20 sie 2014
Gatunek: lew
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]0/75[/glow][/color]

[/b]

czw cze 07, 2018 1:28 pm

-No tak... Siedzenie na deszczu nie jest zbyt rozsądne- Rzekłem z przekonaniem w głosie i powagą. Czy jednak tak uważałem ciężko było to wyczuć.
-Nie ma to już znaczenia- Jakoś nie przejmowałem się, że coś może mnie teraz zeżreć. Przechodziłem swego rodzaju kryzys wewnętrzny i to była ostania rzecz, która mnie interesowała. Umierać nie chciałem ale jak tutaj żyć dalej dla kogo, dla czego? Kiedy cały dotychczasowy świat cie kopnął w zad.

"Pragnienie czegoś nie daje ci prawa by to mieć"

Obrazek Karta Postaci Obrazek Głos Obrazek
Awatar użytkownika
Wúmíng
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 73
Rejestracja: czw mar 08, 2018 9:36 pm
Życie: 100/100
Siła: ●ooooo
Zręczność: ●●●ooo
Percepcja: ●●●●●●
Płeć: Samica
Wiek: Dorosła
Data narodzin: 13 lis 2014
Gatunek: leopon
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Uczeń- [glow=red]30/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Uczeń- [glow=blue]0/75[/glow][/color]
[/b]

pt cze 08, 2018 11:26 am

- Nie ma? - Zapytała zdziwionym głosem wstając na cztery łapy i zbliżając się bliżej.
- Gdybym ja miała się przejmować tym co o mnie inni sądzą w tej chwili moje kości zdobiłyby jakiś smętny teren. - Wysunęła swoje pazury, jedną z łap podniosła jego ogon a chwilę później upuściła jakby się bawiła niczym drapieżca ze swoja ofiarą.
- No ale skoro dla ciebie to nie ma znaczenia to ukrócę twoje męki i napełnię swój brzuch. Zrobię dobry uczynek i nie będę głodować. -Uśmiechnęła się przy tym zadziornie. Możliwe, że tym sposobem chciała go odwieść od przykrych rzeczy a może rzeczywiście myślała tylko o sobie? Ciężko było to wyczuć po sposobie jej zachowania.
Awatar użytkownika
Shan'ronir
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 27
Rejestracja: pn lut 26, 2018 12:35 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●oooo
Zręczność: ●●●●●o
Percepcja: ●●●ooo
Płeć: Samiec
Wiek: Dorosły
Data narodzin: 20 sie 2014
Gatunek: lew
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]0/75[/glow][/color]

[/b]

pt cze 08, 2018 6:27 pm

Obserwowałem ja jak się zbliża nie cofałem się i stałem dumnie z klatka piersiowa ku przodowi.
-Ej, to nie kulturalnie dotykać tak kogoś- Rzekłem kiedy ta pacnęła mi ogon, od razu zabierając go.
-To, że nie ma nie musi od razu oznaczać, że bronić się nie będę- Dodałem uważnie obserwując srebrzystą samice. Mimo wszystko swoje życie ceniłem jakoś, chociaż stado o mnie zapomniało i jak widać nie byłem nigdy dla nikim ważnym.

"Pragnienie czegoś nie daje ci prawa by to mieć"

Obrazek Karta Postaci Obrazek Głos Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Las Równikowy”