Obrzeża

Po jej obrzeżach można się bezpiecznie poruszać natomiast im bardziej w głąb tym las jest gotów nie wypuścić śmiałków z swych włości. Oprócz ogromnych pytonów, terytorialnych lampartów i stada małp znajdują się tu moczary, niska dostępność do wody pitnej, duchota i parność. Bujna szata roślinna utrudnia poruszanie się po lądzie.
Awatar użytkownika
Wúmíng
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 73
Rejestracja: czw mar 08, 2018 9:36 pm
Życie: 100/100
Siła: ●ooooo
Zręczność: ●●●ooo
Percepcja: ●●●●●●
Płeć: Samica
Wiek: Dorosła
Data narodzin: 13 lis 2014
Gatunek: leopon
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Uczeń- [glow=red]30/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Uczeń- [glow=blue]0/75[/glow][/color]
[/b]

pt cze 08, 2018 7:15 pm

Wydęła śmiesznie wargi i zmarszczyła nos.
- Ej no, zdecyduj się wreszcie bo niepotrzebnie robisz komuś nadzieję. - Rzucać się na niego nie miała zamiaru jeśli ten jednak zamierzał walczyć. Jeśli jednak byłby nieostrożny to jakiś dusiciel czy lampart dorwałby się do niego zanim zdążyłby się zorientować co jest grane to już byłby martwy. Tak to tu działało, mniejsi mają przesrane. Oczy dookoła głowy a uszy wiecznie czujne.
- Nie lubisz jak się ciebie dotyka? - Wysunęła znowu łapę ale tym razem za cel obrała sobie jego grzywiasty łeb. - A jesteś taki miły w dotyku. - Pogładziła go czule chichotając.
Awatar użytkownika
Shan'ronir
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 27
Rejestracja: pn lut 26, 2018 12:35 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●oooo
Zręczność: ●●●●●o
Percepcja: ●●●ooo
Płeć: Samiec
Wiek: Dorosły
Data narodzin: 20 sie 2014
Gatunek: lew
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]0/75[/glow][/color]

[/b]

pt cze 08, 2018 10:22 pm

-Nie robię nikomu nadzieje, sam sobie ja zrobiłaś- Rzekłem lekko poruszając nosem. Nie mówiłem jej w końcu aby mnie zjadła albo, że z chęcią chciałby bym być zeżarty.
-Jakbym dawał się każdemu dotykać albo liżąc to pewnie straciłbym już cała moja grzywę, a dbam o nią- W końcu jako taki nie duży samiec to chociaż grzywę mi wyrosła całkiem niezła no i miałem ją nie twarda a raczej miękką.
-Poza tym pozwalam dotykać się tylko przyjaciołom, a ty jesteś droga panno kimś obcym- Rzekłem unikając kolejnego potencjalnego dotyku.

"Pragnienie czegoś nie daje ci prawa by to mieć"

Obrazek Karta Postaci Obrazek Głos Obrazek
Awatar użytkownika
Wúmíng
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 73
Rejestracja: czw mar 08, 2018 9:36 pm
Życie: 100/100
Siła: ●ooooo
Zręczność: ●●●ooo
Percepcja: ●●●●●●
Płeć: Samica
Wiek: Dorosła
Data narodzin: 13 lis 2014
Gatunek: leopon
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Uczeń- [glow=red]30/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Uczeń- [glow=blue]0/75[/glow][/color]
[/b]

wt cze 26, 2018 2:59 pm

Nadąsała się niczym małe kocie. Klapnęła na znak protestu na zadzie. Długo cały ten foch nie trwał bo zaraz znowu się przysunęła bezczelnie i pogładziła go po grzywie.
- Używasz czegoś? Jakiś masek z miodu czy soku roślin? - Potem pogładziła siebie po futerku na brzuszku. - I mi by się przydało tą szczecinę rozmiękczyć. - Mruknęła sama do siebie oczami wyobraźni widząc jak tarza się w maseczce upiększającej na lśniąca sierść. No mógłby ten kurduplowaty lewek zdradzić tajemnice nim przepadnie gdy go jakiś większy drapieżnik zeżre. Nie chciałoby jej się bawić w wywoływanie duchów tylko po to by poznać ten cały sekret miękkiej grzywy. Jednego lew mógł być pewien, szara była pełna podziwu jego dbałości o wizerunek.
- Jak cię zwą? - Zapytała bo nie kojarzyła by od początku tej rozmowy się sobie przedstawiali.
Awatar użytkownika
Shan'ronir
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 27
Rejestracja: pn lut 26, 2018 12:35 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●oooo
Zręczność: ●●●●●o
Percepcja: ●●●ooo
Płeć: Samiec
Wiek: Dorosły
Data narodzin: 20 sie 2014
Gatunek: lew
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]0/75[/glow][/color]

[/b]

ndz lip 08, 2018 10:41 pm

-Jestem Shan'ronir- Przedstawiłem się z dumą. Byłem pełny dumy z powodu swojego imienia. Może to być dziwne ale tak faktycznie było.
-Dobrze się odżywiam i może resztę ci powiem jak sobie zasłużysz- Czy istniał sekret? Może mówiłem to z zadziorna miną. Widziałem, ze ta samica jest dość ciekawska. ciekawe...
-A ty to jak sie nazywasz?- Zapytałem sie po chwili obserwując ja z uwagą.

"Pragnienie czegoś nie daje ci prawa by to mieć"

Obrazek Karta Postaci Obrazek Głos Obrazek
Awatar użytkownika
Wúmíng
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 73
Rejestracja: czw mar 08, 2018 9:36 pm
Życie: 100/100
Siła: ●ooooo
Zręczność: ●●●ooo
Percepcja: ●●●●●●
Płeć: Samica
Wiek: Dorosła
Data narodzin: 13 lis 2014
Gatunek: leopon
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Uczeń- [glow=red]30/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Uczeń- [glow=blue]0/75[/glow][/color]
[/b]

pn lip 09, 2018 11:11 am

- Shan'ronir - Powtórzyła dokładnie tak jak wypowiedział to karzełek. Hybrydzie swobodnie przychodziła rozmowa z tego względu, że miała przed sobą kogoś podobnej wielkości i też odstawał od przyjętych norm.
- Awww... - mruknęła niezadowolona gdy nie chciał zdradzić swojego sekretu na cudowna miękką grzywę. Za kare się od niej nie odczepi już ona tego dopilnuje. W końcu przyjęcie taktyki zmęcz wroga a potem wyduś z niego informacje jest całkiem słuszna.
Pytanie o jej własne imię sprawiło, że dobry humor trochę uleciał. Tylko tak trochę zrzędła jej mina.
- Przybrana matka nazwała mnie Wúmíng co w starożytnym języku znaczy bezimienna. Możesz wołać na mnie w sumie jak chcesz. - dodała choć w cale nie zabrzmiało jakby miała być z tego faktu uradowana nie posiadając w sumie imienia. Jakby donikąd i do niczego nie przynależała.
Awatar użytkownika
Shan'ronir
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 27
Rejestracja: pn lut 26, 2018 12:35 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●oooo
Zręczność: ●●●●●o
Percepcja: ●●●ooo
Płeć: Samiec
Wiek: Dorosły
Data narodzin: 20 sie 2014
Gatunek: lew
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]0/75[/glow][/color]

[/b]

ndz lip 15, 2018 9:55 pm

-Spróbuje zapamiętać- Powiedziałem po wysłuchaniu tego co do mnie mówiła samica. Rozejrzałem się dookoła.
-Gdzieś sie kierujesz?- Zapytałem jej, ja chyba powinienem już wracać. Minęło sporo czasu i ochłonąłem po wszystkim. Dobrze było by iśc z kimś a nie samemu. Czułbym sie chyba lepiej wtedy. Eh jakże to egoistyczne myślenie. Pokręciłem łbem lekko przesuszając swoją grzywą.

"Pragnienie czegoś nie daje ci prawa by to mieć"

Obrazek Karta Postaci Obrazek Głos Obrazek
Awatar użytkownika
Wúmíng
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 73
Rejestracja: czw mar 08, 2018 9:36 pm
Życie: 100/100
Siła: ●ooooo
Zręczność: ●●●ooo
Percepcja: ●●●●●●
Płeć: Samica
Wiek: Dorosła
Data narodzin: 13 lis 2014
Gatunek: leopon
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Uczeń- [glow=red]30/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Uczeń- [glow=blue]0/75[/glow][/color]
[/b]

pn lip 16, 2018 11:08 am

Tam nie było co zapamiętywać, bo imienia i tak nie posiadała. Całe to Wúmíng było tym samym słowem tylko w innym języku.
- Nie mam celu, mogę cię przytłoczyć swoją obecnością czy ci się to podoba czy nie, dopóki nie zdradzisz swojej tajemnicy. - I gdy karzełek trzasnął grzywa ona znowu zanurzyła tam swoja łapę.
- Mmm mięciutko. - Zabrzmiała jakby miała zaraz dostać orgazmu od samego macania go. I choć lew pragnął towarzystwa to chyba nie do końca o to mu chodziło by miał przy sobie natrętną przylepę.
Awatar użytkownika
Shan'ronir
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 27
Rejestracja: pn lut 26, 2018 12:35 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●oooo
Zręczność: ●●●●●o
Percepcja: ●●●ooo
Płeć: Samiec
Wiek: Dorosły
Data narodzin: 20 sie 2014
Gatunek: lew
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]0/75[/glow][/color]

[/b]

pn lip 16, 2018 1:58 pm

-No to chodź- skierowałem łapy ponownie na ziemie brzasku. No i ona zaraz znowu obmacał mi grzywę.
-Ehem..- Mruknąłem i poprawiłem sobie grzywę, mam miękką ale nie oznacza to, że można mnie od tak sobie macać. Była chyba jednak jedyna osobą, która zwróciła uwagę na to jaka mam grzywę a nie tylko na bycie niskim typem.

"Pragnienie czegoś nie daje ci prawa by to mieć"

Obrazek Karta Postaci Obrazek Głos Obrazek
Awatar użytkownika
Wúmíng
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 73
Rejestracja: czw mar 08, 2018 9:36 pm
Życie: 100/100
Siła: ●ooooo
Zręczność: ●●●ooo
Percepcja: ●●●●●●
Płeć: Samica
Wiek: Dorosła
Data narodzin: 13 lis 2014
Gatunek: leopon
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Uczeń- [glow=red]30/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Uczeń- [glow=blue]0/75[/glow][/color]
[/b]

wt lip 17, 2018 11:59 am

Uśmiechnęła się pod nosem z jego zażenowania. Wprowadzanie go w taki stan bawiło ją i łechtało własne ego. Obejrzała się jeszcze za siebie na puszczę, która tak bardzo zapraszała w swoje oblicza skrywając wiele niebezpieczeństw. Machnęła ogonem na boki jakby się żegnając z pobliską florą i spokojnym krokiem ruszyła za karzełkiem. Czasami zrównywała się z nim i niby to niechcąco ocierała bokiem o jego bok, w szczególności zahaczając o grzywę.
- Jak umrzesz zachowam twój czerep i wykorzystam jako poduszkę. - Powiedziała z taka pewnością, że nie można było wyczuć czy żartowała czy była poważna.

z/t
Awatar użytkownika
Shan'ronir
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 27
Rejestracja: pn lut 26, 2018 12:35 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●oooo
Zręczność: ●●●●●o
Percepcja: ●●●ooo
Płeć: Samiec
Wiek: Dorosły
Data narodzin: 20 sie 2014
Gatunek: lew
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]0/75[/glow][/color]

[/b]

wt lip 17, 2018 2:38 pm

-Ej czemu mi życzysz śmierci- Lekko oburzonym tonem zapytałem samicy. Kiedy ta się otarła i nie omieszkała przy tym zahaczyć o moją grzywę, lekko dosunąłem się.
-Za słabo się znamy na tulanie- Dodałem jeszcze jakby próbując ją poprawić głosem. Proponowałem ją sobie, bo dobrze wyglądać trzeba zawsze. wyszliśmy dalej w kierunku brzasku.
zt

"Pragnienie czegoś nie daje ci prawa by to mieć"

Obrazek Karta Postaci Obrazek Głos Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Las Równikowy”