Niebiańskie Oko

Góry rozciągają się aż od Kilimandżaro po Dżunglę. Są niebezpieczne ale także fascynujące. Góry mają to do siebie, że są piękne ale równocześnie zabójcze. Jeden zły krok i można skończyć swój żywot. Swą nazwę wzięły od swojego kształtu, którzy przypomina z oddali pazury.
Awatar użytkownika
Mattugur
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 83
Rejestracja: sob sty 27, 2018 2:18 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●●●oo
Zręczność: ●●●●oo
Percepcja: ●●oooo
Płeć: Samiec
Wiek: 6 lat
Data narodzin: 29 lut 2008
Gatunek: Lygrys
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]0/75[/glow][/color]
[/b]

sob lip 28, 2018 3:17 pm

Wszystko co dobre szybko się kończy. Lygrys odsunął się od lwicy oblizując pysk. Tyle na dzień dzisiejszy wystarczy, Mattugur poczeka aż sama przyjdzie po więcej.
- Powinienem już wrócić. -Odpowiedział podnosząc się niespiesznie, rozciągając ciało. Tak właściwie wcale nie zamierzał wracać do swojej groty, zamierzał się przespacerować sam gdzieś w okolicy. Skinął jej jeszcze łbem na pożegnanie i odszedł w sobie znanym kierunku.
Awatar użytkownika
Arjana
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 156
Rejestracja: ndz sty 28, 2018 2:58 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●●ooo
Zręczność: ●●●●●o
Percepcja: ●●oooo
Płeć: Samica
Wiek: Dorosła
Data narodzin: 13 lut 2013
Gatunek: Lew
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]30/75[/glow][/color]
[color=#FF8040]Rzemieślnik- uczeń- [glow=orange]30/75[/glow][/color]
[/b]

ndz lip 29, 2018 8:34 pm

Spojrzałam tylko na niego i ziewnęłam. Nie oponowałam i nie patrzyłam gdzie samiec idzie. Sama musiałam wracać do swoich i zobaczyć co tam u dzieci. Nie śpieszyła się bardzo ale też nie ociągała się. Samca możliwe, że odwiedzi innym razem. Na razie chce potrenować z córkami. Chciała lekko potrenować polowania czy coś takiego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Góry Pazurów”