Kwiecista Polana

Góry rozciągają się aż od Kilimandżaro po Dżunglę. Są niebezpieczne ale także fascynujące. Góry mają to do siebie, że są piękne ale równocześnie zabójcze. Jeden zły krok i można skończyć swój żywot. Swą nazwę wzięły od swojego kształtu, którzy przypomina z oddali pazury.
Awatar użytkownika
Mattugur
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 83
Rejestracja: sob sty 27, 2018 2:18 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●●●oo
Zręczność: ●●●●oo
Percepcja: ●●oooo
Płeć: Samiec
Wiek: 6 lat
Data narodzin: 29 lut 2008
Gatunek: Lygrys
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]0/75[/glow][/color]
[/b]

sob lut 24, 2018 9:19 pm

Lygrys prychnął i nie było to prychnięcie o pozytywnym wydźwięku. Hiena mogła wyczuć tą pogardę, nie był zadowolony z tej odpowiedzi. Mógł się wcześniej domyślić, że to przypatrywanie się mu z ciekawości wypływało tylko z tego względu, że był odstającym od normy dziwolągiem. Mimo wszystko odpowiedział jej w miarę spokojnie.
- Nie jestem lwem. - Nie wyjaśniając przy tym kim a raczej czym tak naprawdę był. Jakie to w ogóle miało znaczenie, liczyło się to, że radził sobie całkiem dobrze będąc samotnikiem.
Awatar użytkownika
Malkia
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 22
Rejestracja: ndz lut 04, 2018 5:56 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●●●oo
Zręczność: ●●●ooo
Percepcja: ●●●ooo
Płeć: Samica
Wiek: Dorosła (5 lat)
Data narodzin: 10 lip 2013
Gatunek: Krokuta cętkowana
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]0/75[/glow][/color]
[color=#FF8040]Rzemieślnik- czeladnik- [glow=orange]0/75[/glow][/color]
[/b]

pn lut 26, 2018 1:58 pm

Kiedy prychnął trochę może zbyt gwałtowne ale cofnęłam się.
-Czemu taki wielki samiec nie ma stada? W końcu nie jednego by powalił- Rzekłam nastawiając uszu. Wolałam nie zbliżać się do niego zbytnio.
-A może nie jesteś taki silny na jakiego się robisz?- Czy to było zadrwienie? Może ale skoro jest taki wielki to oczywiste mi się wydawało, że powinien mieć pod sobą jakąś grupę. W końcu to tak wyglądają królowie? Nie widziałam nigdy żadnego ale to nie może być słaby lew w końcu.
Awatar użytkownika
Mattugur
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 83
Rejestracja: sob sty 27, 2018 2:18 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●●●oo
Zręczność: ●●●●oo
Percepcja: ●●oooo
Płeć: Samiec
Wiek: 6 lat
Data narodzin: 29 lut 2008
Gatunek: Lygrys
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]0/75[/glow][/color]
[/b]

pn lut 26, 2018 3:09 pm

Samiec zdawał się nie zauważyć a może zrobił to celowo dla niepoznaki, gdy hiena odskoczyła. Nie wykazał kompletnego zainteresowania jej zestresowaną postawą. Właściwie w tym momencie patrzył gdzieś ponad nią, jakby oczekiwał, że pojawi się za jej posturą towarzystwo. Kolejne pytania, które padły z jej ust uznał za infantylne. Zaczepkę również zignorował, nie będzie się bawił w słowne przepychanki. To poniżej jego godności.
- Nie muszę się z niczego tobie tłumaczyć. - Na chwilę obecną wystarczała mu samodzielność i nie potrzebował grupki, o którą musiałby się troszczyć. Szkoda zachodu. Gdy chciał towarzystwa to sobie znajdywał, nie potrafił na dłużej zagrzać w jednym miejscu. Ziewnął ostentacyjnie, kładąc łeb na łapach i przymykając powieki.
- Wracaj do swoich hieno. - Na chwilę obecną sprawiał wrażenie dużego, łagodnego baranka pokazując tym samym, że nie ma krzty ochoty krzywdzić nikogo.
Awatar użytkownika
Malkia
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 22
Rejestracja: ndz lut 04, 2018 5:56 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●●●oo
Zręczność: ●●●ooo
Percepcja: ●●●ooo
Płeć: Samica
Wiek: Dorosła (5 lat)
Data narodzin: 10 lip 2013
Gatunek: Krokuta cętkowana
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]0/75[/glow][/color]
[color=#FF8040]Rzemieślnik- czeladnik- [glow=orange]0/75[/glow][/color]
[/b]

pn lut 26, 2018 3:40 pm

Był strasznie spokojny. nie byłam pewna dlaczego i czemu tka sie zachowuje. może kłamie? Nie wiem. Lekko nerwowo poruszyłam ogonem i postanowiłam jednak zmienić miejsca przemieszczając się bardzie w bok.
-Nie mam swoich- Rzuciłam do niego i puściłam mimo uszu wcześniejsze jego słowa. Usiadałam kilak kroków od samca. Nie zbliżyłam się bardziej ale też nie poszłam sobie.
Awatar użytkownika
Mattugur
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 83
Rejestracja: sob sty 27, 2018 2:18 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●●●oo
Zręczność: ●●●●oo
Percepcja: ●●oooo
Płeć: Samiec
Wiek: 6 lat
Data narodzin: 29 lut 2008
Gatunek: Lygrys
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]0/75[/glow][/color]
[/b]

pn lut 26, 2018 6:46 pm

Gdyby był w nastroju na żarty to w tym momencie zaśmiałby się. Drgnęła mu nieznacznie górna warga ukazując kły.
- Nie zalatuje przypadkiem hipokryzją? - Pouczała go o tym by posiadał podwładnych a sama będąc samicą nie kwapiła się do trzymania z watahą. Uniósł powiekę do góry przyglądając się hienie i temu jak szukała sobie miejsca do siedzenia. Czemu właściwie ona jeszcze tu jest zamiast sobie pójść?
- Straszna z ciebie przylepa. - Mruknął zamykając ponownie ślepia i relaksując się stanem rzeczy. Wygadała się o samotności, nie musiał się kłopotać myślą o bandzie hien spadających mu nagle na łeb. Mógł odpocząć, nabrać sił przed dalszą podróżą.
Awatar użytkownika
Malkia
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 22
Rejestracja: ndz lut 04, 2018 5:56 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●●●oo
Zręczność: ●●●ooo
Percepcja: ●●●ooo
Płeć: Samica
Wiek: Dorosła (5 lat)
Data narodzin: 10 lip 2013
Gatunek: Krokuta cętkowana
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]0/75[/glow][/color]
[color=#FF8040]Rzemieślnik- czeladnik- [glow=orange]0/75[/glow][/color]
[/b]

śr lut 28, 2018 3:31 pm

Lekko zastukałam ogonem o ziemię.
-Niby dlaczego tak uważasz?- Zapytała ciągle go obserwując.
-Przylepa? niby dlaczego tak uważasz?- Zapytałam się go- Za to ty ejsteś dość sztywny jakby ktoś ci coś do tyłka włożył- Rzekła i zaśmiała się lekko. Może to nie było nic wyrafinowane ale czym ona miała się przejmować.
Awatar użytkownika
Mattugur
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 83
Rejestracja: sob sty 27, 2018 2:18 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●●●oo
Zręczność: ●●●●oo
Percepcja: ●●oooo
Płeć: Samiec
Wiek: 6 lat
Data narodzin: 29 lut 2008
Gatunek: Lygrys
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]0/75[/glow][/color]
[/b]

ndz mar 04, 2018 5:59 pm

- Pomyśl trochę. - Dodał głośno ziewając ukazując przy tym swoje kły. Zdrzemnąłby się, odpoczął i ruszył dalej ale ta mała natrętna hiena ciągle zadawała pytania. Lygrys pomyślał, że to typ, któremu radość sprawia irytowanie innych. Czego ostatnie słowa Sze utwierdziły go w tym przekonaniu. Postanowił ją zignorować i nie odzywać się na kolejne zaczepki. Leżał dalej próbując zasnąć, nie tracąc przy tym na czujności. Przy takiej nie można mieć pewności co jeszcze odwinie.
Awatar użytkownika
Malkia
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 22
Rejestracja: ndz lut 04, 2018 5:56 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●●●oo
Zręczność: ●●●ooo
Percepcja: ●●●ooo
Płeć: Samica
Wiek: Dorosła (5 lat)
Data narodzin: 10 lip 2013
Gatunek: Krokuta cętkowana
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]0/75[/glow][/color]
[color=#FF8040]Rzemieślnik- czeladnik- [glow=orange]0/75[/glow][/color]
[/b]

pn mar 19, 2018 2:35 pm

-Phi- Prychnęła i przeciągnęła się. Była w bezpiecznej odległości od samca. Postanowiła jeszcze trochę poobserwować go i może pewnie zostawi go w spokoju. Samiec nie był zbytnio zainteresowany rozmowami jak widać. Nie miała zamiaru byc jakoś szczególnie upierdliwa a i tka pewnie trochę zagrała mu an nerwach. po czasie znudziłam się i postanowiłam ruszyć dalej.
zt
Awatar użytkownika
Mattugur
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 83
Rejestracja: sob sty 27, 2018 2:18 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●●●oo
Zręczność: ●●●●oo
Percepcja: ●●oooo
Płeć: Samiec
Wiek: 6 lat
Data narodzin: 29 lut 2008
Gatunek: Lygrys
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]0/75[/glow][/color]
[/b]

czw mar 29, 2018 10:01 pm

Drzemka przebiegła spokojnie i bez zakłóceń. Lygrys zanim się podniósł poprzeciągał niespiesznie mięśnie rozprostowując kości. Hieny już nie było i nie ubolewał nad tym faktem, właściwie gdyby została zainteresowałby się nią bardziej. Chociażby niewielkie polowanko dla samego sportu . Oblizał pysk i ruszył nieśpiesznie przed siebie.
z/t
Awatar użytkownika
Anubis
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 87
Rejestracja: ndz lut 18, 2018 10:17 am
Życie: 100/100
Siła: ●●●●●●
Zręczność: ●●●ooo
Percepcja: ●ooooo
Płeć: Samiec
Wiek: Dorosły
Data narodzin: 06 lip 2013
Gatunek: L.Berberyjski
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]30/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]30/75[/glow][/color]
[color=#80BF00]Zielarz - Uczeń- [glow=green]30/75[/glow][/b][/color]

wt paź 16, 2018 9:01 pm

Tropiciel przeszedł szmat drogi za swoja "zdobyczą", jeszcze wiele kilometrów przed górami widok masywu zdołał zwrócić jego uwagę, no proszę, kto by pomyślał że spotka w krainie tak znajome widoki? Gdyby tylko był chociaż odrobinę sentymentalny, może uroniłby nawet łzę ze wzruszenia.
Ciekawe. Mattugur mieszkał w tej okolicy? Czy też był nomadem i całkiem przypadkowo obrał sobie ten kierunek? Albo też dostrzegł że ma ogon i próbował zgubić czarnego wśród gór, nie podejrzewał zapewne z kim ma do czynienia.
Uroki tego zakątka sprawiły że obrał sobie go na przystanek, mnogość kwiatów sugerowała że znajdzie tu może jakieś przydatne ziele? A jeśli nie, to chociaż przysłoni swój zapach ich słodka wonią. Obszedł spory głaz i legł na zielonym dywanie obserwując względnie cichą okolicę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Góry Pazurów”