Rzeka

Góry rozciągają się aż od Kilimandżaro po Dżunglę. Są niebezpieczne ale także fascynujące. Góry mają to do siebie, że są piękne ale równocześnie zabójcze. Jeden zły krok i można skończyć swój żywot. Swą nazwę wzięły od swojego kształtu, którzy przypomina z oddali pazury.
Awatar użytkownika
Nemea
Srebrna Lwica
Srebrna Lwica
Posty: 181
Rejestracja: czw sty 25, 2018 6:32 pm
Życie: 100/100
Siła: ●ooooo
Zręczność: ●ooooo
Percepcja: ●ooooo
Płeć: Samica
Wiek: Dorosły
Data narodzin: 05 sty 2018
Gatunek: lew

śr sty 31, 2018 1:06 pm

Obrazek
Nie duża rzeka wypływająca z gór. Nie jest głęboka i jakoś szczególnie szeroka. Jej woda jest mroźna ale za to bardzo smaczna. Przy rzece można sobie spokojnie odpocząć a niższych partiach gór wylegiwać na trawie przy lesie.
Awatar użytkownika
Arjana
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 156
Rejestracja: ndz sty 28, 2018 2:58 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●●ooo
Zręczność: ●●●●●o
Percepcja: ●●oooo
Płeć: Samica
Wiek: Dorosła
Data narodzin: 13 lut 2013
Gatunek: Lew
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]30/75[/glow][/color]
[color=#FF8040]Rzemieślnik- uczeń- [glow=orange]30/75[/glow][/color]
[/b]

sob kwie 21, 2018 11:42 am

Dotarłam po wędrówce do niższych partii gór. Rozejrzałam się dokładnie po okolicy. Było tutaj bardzo ładnie i jak urodzajnie. Całkiem inaczej niż an terenach Krwawych. Te w końcu przylegały do pustyni więc czego się spodziewać. Nie wyczułam obecność innego stada. Było czuć co prawda lwie wonie ale były lekkie i nie na tyle ostre bym mogła wnioskować o przynależności do kogokolwiek. Schyliłam się przy wodzie aby skosztować jej. Nie była z mulona i można było bez problemu ujrzeć dno i małe ryki, które co jakiś czas szybko przepływały. Odczuwała chłód tutaj ale nie an tyle silny i inny by to przeszkadzało. Położyłam swoje cielsko na ziemi.
Awatar użytkownika
Mattugur
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 83
Rejestracja: sob sty 27, 2018 2:18 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●●●oo
Zręczność: ●●●●oo
Percepcja: ●●oooo
Płeć: Samiec
Wiek: 6 lat
Data narodzin: 29 lut 2008
Gatunek: Lygrys
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]0/75[/glow][/color]
[/b]

sob kwie 21, 2018 4:27 pm

Lygrys leżał w cieniu jednego z drzew wśród gęstej trawy napawając się spokojem tutejszej okolicy. Możliwe, że właśnie z tego powodu został w pierwszej chwili przeoczony przez samice gatunku lwa. Mattugur przechylił łeb na bok przyglądając się wiśniowej lwicy jak się pochyla by zaczerpnąć nieco wody oceniając jej sylwetkę pod względem atrakcyjności. Nie chciał jej wystraszyć tudzież chrząknął znacząco, dając znak iż nie jest tu sama. Jeśli lwica nie wyrazi sprzeciwu albo się nie spłoszy podejdzie do niej by usiąść obok w odległości paru metrów by nie czuła się przytłoczona jego osobą.
- Co cię tu sprowadza nieznajoma? Szukasz czegoś? - Zapytał z niejaką ciekawością i zamiarem rozpoczęcia konwersacji. Tereny górzyste mało kiedy były uczęszczane przez lwy, te jakoś bardziej wolały stepy i sawanny.
Awatar użytkownika
Arjana
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 156
Rejestracja: ndz sty 28, 2018 2:58 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●●ooo
Zręczność: ●●●●●o
Percepcja: ●●oooo
Płeć: Samica
Wiek: Dorosła
Data narodzin: 13 lut 2013
Gatunek: Lew
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]30/75[/glow][/color]
[color=#FF8040]Rzemieślnik- uczeń- [glow=orange]30/75[/glow][/color]
[/b]

sob kwie 21, 2018 5:16 pm

Jak mogłam nie wyczuć i nie zauważyć obcego. Wstałam od razu kiedy usłyszałam, że nie jestem tutaj sama. Od razu zlustrowałam samca, nie uciekłam. Był.. inny. Nie chodzi tylko o rozmiary ale i kolory i ta dziwna niby grzywa. Lekko poruszyłam końcówka ogona. Nie zdawał się być agresywny. Czyżbym wkroczyła na jego ziemie? Lekko zastrzygłam uchem patrząc na niego. Nie usiadłam jak on.
-Odpoczynku- Rzekłam i w myślach dopowiedziałam I nowego domu dla stada.Tego jednak wolałam nie zdradzać od razu.
-Kim jesteś?- Może troche niezbyt grzeczne pytać samemu się nie przedstawiając ale pytanie "czym ejsteś" było by bardziej niegrzeczne.
Awatar użytkownika
Mattugur
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 83
Rejestracja: sob sty 27, 2018 2:18 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●●●oo
Zręczność: ●●●●oo
Percepcja: ●●oooo
Płeć: Samiec
Wiek: 6 lat
Data narodzin: 29 lut 2008
Gatunek: Lygrys
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]0/75[/glow][/color]
[/b]

pn kwie 23, 2018 3:45 pm

Samica wydawała się być bardzo spięta ale lygrys naumyślnie sprawiał wrażenie łagodnego by jej dodatkowo nie spłoszyć. Uganianie się za kocicą by zmusić ją do uległości nie wchodziło obecnie w grę, przyjemniej jest gdy obie strony chcą tego samego. Pasiasty położył się dodatkowo sprawiając wrażenie wyluzowanego choć nie spuszczał wzroku z nieznajomej.
- Jestem Mattugur a góry są moim domem. Jesteś tu mile widziana o ile będziesz potrafiła się zachować. - Odpowiedział spokojnie, zaznaczają, że jakieś reguły tutaj obowiązują.
- Jakie jest twoje miano lwico?
Awatar użytkownika
Arjana
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 156
Rejestracja: ndz sty 28, 2018 2:58 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●●ooo
Zręczność: ●●●●●o
Percepcja: ●●oooo
Płeć: Samica
Wiek: Dorosła
Data narodzin: 13 lut 2013
Gatunek: Lew
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]30/75[/glow][/color]
[color=#FF8040]Rzemieślnik- uczeń- [glow=orange]30/75[/glow][/color]
[/b]

pn kwie 23, 2018 4:31 pm

-To masz całkiem ładny dom i nie wiedziałam, że to czyjeś tereny- Nie wyczułam nic świeżego ale kto tam wie. Może samiec specjalnie jakoś nie znaczył, w końcu ile lwów tutaj może się zapuszczać?
-Jestem Arjana- Nie przedstawiałam sie mianem mrocznej damy. Tytuł jak tytuł ale średnio mi nazwa sam w sobie odpowiadała.
-Przybyłam z zachodnich terenów, dużo tutaj jest zwierzyny czy też jakieś stado oprócz ciebie zamieszkuje te tereny?- Może zbyt nachalne pytanie ale chciałam wyczuć grunt, w końcu chciałam dac stadu lepszy dom.
Awatar użytkownika
Mattugur
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 83
Rejestracja: sob sty 27, 2018 2:18 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●●●oo
Zręczność: ●●●●oo
Percepcja: ●●oooo
Płeć: Samiec
Wiek: 6 lat
Data narodzin: 29 lut 2008
Gatunek: Lygrys
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]0/75[/glow][/color]
[/b]

pn maja 07, 2018 1:16 pm

Mattugur niespecjalnie zabiegał o zaznaczanie każdego skrawka ziemi. Wystarczyło by jego zapach był wyczuwalny w pobliżu legowiska jako przestroga by tam się nie zbliżali intruzi. Uwaga odnośnie ilości zwierzyny wzbudziła w nim czujność. Niekoniecznie chciał by jakieś ogromne stado zwaliło mu się na jego ziemie. Samice potrafiły być cwane niby z pozoru rzucając nic nie znaczącymi prostymi pytaniami.
- Wystarczająco dla mniejszej ilości drapieżników. Duże stada preferują stepy i sawanny gdzie migrują roślinożercy.
Przeciągnął się przy tym leniwie.
- Na zachodnich terenach brakuje pożywienia? -Zapytał wprost. Nie trzeba było być geniuszem by wydedukować, że jedno z drugim się pokrywało.
Awatar użytkownika
Arjana
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 156
Rejestracja: ndz sty 28, 2018 2:58 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●●ooo
Zręczność: ●●●●●o
Percepcja: ●●oooo
Płeć: Samica
Wiek: Dorosła
Data narodzin: 13 lut 2013
Gatunek: Lew
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]30/75[/glow][/color]
[color=#FF8040]Rzemieślnik- uczeń- [glow=orange]30/75[/glow][/color]
[/b]

pt maja 11, 2018 9:05 am

Lekko uniosłam jedna brew na jego słowa.
-Byłeś tam kiedykolwiek?- Nie odpowiedziałam tym samym na jego pytanie. Zwierzyny trochę i było ale nie uważałam tamtych ziem za coś o co warto zabiegać czy też walczyć. Tym bardziej wrócił Hazzir on może i miał sentyment do tej kupy kamieni i piachu od czasu do czasu przeplatanej roślinnością. Ja jednak nie. Wiem dobrze czego chce dla siebie i potomstwa i tych co pójdą za mną. Nie miałam zamiaru nikogo do niczego zmuszać. Chcą niech sobie bytują na tym piachu.
Awatar użytkownika
Mattugur
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 83
Rejestracja: sob sty 27, 2018 2:18 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●●●oo
Zręczność: ●●●●oo
Percepcja: ●●oooo
Płeć: Samiec
Wiek: 6 lat
Data narodzin: 29 lut 2008
Gatunek: Lygrys
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]0/75[/glow][/color]
[/b]

pt maja 11, 2018 11:02 am

Ominęła jego pytanie, najpewniej naumyślnie. Trafił w sedno, musi być w swego rodzaju zwiadowcą. Przynajmniej w takiej kategorii o niej aktualnie myślał, nie znał jej całej sytuacji a wnioski wyciągał na podstawie kilku strzępów i niedopowiedzeń. - Nie, nie przepadam za płaskimi terenami. - Ciężko było mu o kamuflaż wśród traw, jedynie nocami mógłby coś wskórać. Zamyślił się przez chwilę patrząc na kilka ptaków przelatujących nad wodą.
Awatar użytkownika
Arjana
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 156
Rejestracja: ndz sty 28, 2018 2:58 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●●ooo
Zręczność: ●●●●●o
Percepcja: ●●oooo
Płeć: Samica
Wiek: Dorosła
Data narodzin: 13 lut 2013
Gatunek: Lew
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]30/75[/glow][/color]
[color=#FF8040]Rzemieślnik- uczeń- [glow=orange]30/75[/glow][/color]
[/b]

ndz maja 13, 2018 9:52 pm

-więc nie wiesz jak tam jest- Wstałam i zbliżyłam się do samca. Może trochę zbyt zuchwałe ale cóż.
-Nie lubisz tłumów, pustelnicze życie, tak?- Tak trochę po tym wszystkim mogłam wywnioskować.
-Mam pewną ofertę- Może nie do końca jest to oferta ale powiedzmy, jeśli będzie tym zainteresowany to to mu przedstawię.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Góry Pazurów”