Rzeka

Góry rozciągają się aż od Kilimandżaro po Dżunglę. Są niebezpieczne ale także fascynujące. Góry mają to do siebie, że są piękne ale równocześnie zabójcze. Jeden zły krok i można skończyć swój żywot. Swą nazwę wzięły od swojego kształtu, którzy przypomina z oddali pazury.
Awatar użytkownika
Tola
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 23
Rejestracja: wt lip 10, 2018 8:27 pm
Życie: 100/100
Siła: ●ooooo
Zręczność: ●ooooo
Percepcja: ●ooooo
Płeć: Samica
Wiek: Wyrostek
Data narodzin: 24 paź 2017
Gatunek: Lew
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Uczeń- [glow=red]30/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Uczeń- [glow=blue]35/75[/glow][/color]

[/b]

wt paź 30, 2018 4:30 pm

Była zadowolona wspólnym sukcesem. Nie ważne, że siostra może wolałaby sama wziąć wszystkie zaszczyty, Toli na nich specjalnie nie zależy, bo czym są słowa. Ważniejsze są inne sprawy, a siebie za ideał nie uważa.
Wraz z Arjaną i Uhuru chwyciła sarnę i udała się w wyznaczoną stronę spokojnym krokiem. Dostrzegając kolejnego obcego lwa, którego wcale nie kojarzyła zdecydowała się stać tuż obok matki, która dla czerwonookiej wydawała się najbezpieczniejszym punktem w pobliżu, dodatkowo była pewna iż matka dla dobra dzieci zrobi w razie konieczności wszystko. Przyglądała się więc temu wszystkiemu z zainteresowaniem.
Awatar użytkownika
Arjana
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 156
Rejestracja: ndz sty 28, 2018 2:58 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●●ooo
Zręczność: ●●●●●o
Percepcja: ●●oooo
Płeć: Samica
Wiek: Dorosła
Data narodzin: 13 lut 2013
Gatunek: Lew
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]30/75[/glow][/color]
[color=#FF8040]Rzemieślnik- uczeń- [glow=orange]30/75[/glow][/color]
[/b]

pt lis 02, 2018 12:36 pm

Bardzo dobrze się spisałyście, cieszę się, że nauki nie idą w las- To była pochwała co obu córek. Owszem byłam z nich zadowolona i dumna. Bedą w przyszłości świetnymi łowczyniami i o to tez tutaj chodziło. Doświadczenie zdobywane poprzez praktykę. Będąc jednak bliżej dostrzegłam Askariego i... Anubisa. Zdziwił mnie widok tego drugiego.
-Czego tutaj szukasz?- Zapytałam się czarnogrzywego stojąc wyprostowana i z uwaga przyglądając się przybyszowi. Może gdyby nie Askari, to bym nie zwróciła na niego a tym momencie takiej uwagi.
Awatar użytkownika
Mordum
Przywódca
Przywódca
Posty: 58
Rejestracja: czw mar 15, 2018 12:28 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●●●●o
Zręczność: ●●●ooo
Percepcja: ●●oooo
Płeć: Samiec
Wiek: Dorosły
Data narodzin: 24 paź 2014
Gatunek: lew
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- czeladnik- [glow=red]30/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- czeladnik- [glow=blue]30/75[/glow][/color]
[/b]

pt lis 02, 2018 12:55 pm

Nie wtrącałem się w rozmowę dorosłych ale stałem tam gdzie wcześniej. Tylko nasłuchiwałem i obserwowałem grupa to zawsze jakąś przewaga w razie konfliktu. Lekko machnąłem ogonem. nie odzywałem się tylko. Trochę to co usłyszałem sprawiło, że w pasiastego faktycznie zacząłem powątpiewać. nie znałem go aż tak dobrze w przeciwieństwie do Askariego. może ma racje w tym wszystkim?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Góry Pazurów”