Mane i Deme [zamknięty]

Tutaj zostają przeniesione zakończone retrospekcje.
Awatar użytkownika
Mane
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 84
Rejestracja: ndz lut 11, 2018 10:53 am
Życie: 100/100
Siła: ●●●●●o
Zręczność: ●●●ooo
Percepcja: ●●oooo
Płeć: Samiec
Wiek: 5 lat
Gatunek: lew
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]30/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]0/75[/glow][/color]

[/b]

pt paź 26, 2018 5:52 pm

Coraz bardziej się irytowałem czekaniem. Czemu nie schodziła z tego drzewa? Czaiłem się gdzieś schowany. Ale.. ale może mnie widziała? Więc… więc po chwili wylizywania się, jeszcze dalej odszedłem od drzewa i schowałem się w jakich krzakach. Na tyle daleko od drzewa, na którym była, że nie było szans, że mnie zobaczy, usłyszy czy wyczuję, skoro leżałem w bezruchu, od czasu do czasu się liżąc. Czekałem… bo czy pójdzie w moją stronę? Czy w przeciwną, wpadając w zastawioną pułapkę? W obu przypadkach byłem gotowy… gotowy i czujny. Chociaż po krótkiej chwili… zacząłem przysypiać czujnym snem. Na tyle czujnym, by się obudzić na najcichszy dźwięk, będąc gotowym do obrony i ataku na niespodziewającą się niczego lwicę. Bo w końcu nie mogła się mnie spodziewać, skoro byłem ukryty za krzakami tak, że mnie nie widziała.
ObrazekMane
Awatar użytkownika
Deme
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 29
Rejestracja: pt paź 19, 2018 3:59 pm
Życie: 100/100
Siła: ●●●ooo
Zręczność: ●●●●●o
Percepcja: ●●oooo
Płeć: Samica
Wiek: 4,5 roku|dorosła
Data narodzin: 15 maja 2014
Gatunek: Lew
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]0/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]30/75[/glow][/color]
[/b]

ndz paź 28, 2018 6:54 pm

Obudziłam się. Nie miałam zamiaru czekać na tym drzewie do końca świata. Rozglądnęłam się, Manea nie widziałam, były tylko dziwnie liany pod drzewem. Wstałam i się przeciągnęłam. Powoli weszłam na jedną z gałęzi uważnie stawiając łapy i balansując swoim ciałem. Lekko zeskoczyłam z drzewa miękko lądując i rzuciłam się biegiem w przód. Byle daleko od niebezpiecznego samca. Jeżeli ten by za mną pobiegł przyśpieszyłabym.

[ZT]
Awatar użytkownika
Mane
Zagubiony
Zagubiony
Posty: 84
Rejestracja: ndz lut 11, 2018 10:53 am
Życie: 100/100
Siła: ●●●●●o
Zręczność: ●●●ooo
Percepcja: ●●oooo
Płeć: Samiec
Wiek: 5 lat
Gatunek: lew
Rozwój Postaci: [b]
[color=#BF0040]Wojaczka- Czeladnik- [glow=red]30/75[/glow][/color]
[color=#4080FF]Łowca- Czeladnik- [glow=blue]0/75[/glow][/color]

[/b]

ndz paź 28, 2018 7:00 pm

W pewnej chwili usłyszałem głośny dźwięk. Pobiegłem w jego stronę. No tak, mogłem się domyślić, że lwica zeskoczyła z drzewa i rzuciła się do ucieczki. Nie, tylko nie to! Oczywiście ruszyłem za nią w pogoń... no ale nie byłem w stanie dogonić zwinnej i szybkiej lwicy. Po chwili zacząłem zostawać z tyłu, aż w końcu... całkiem mi ona znikła z pola widzenia. Zirytowany zacząłem chodzić w kółko licząc, że ona gdzieś zabłądziła, że pomyliła strony ale... ale niestety wyglądało na to, że dała radę uciec.

z/t
ObrazekMane
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakończone Wydarzenia”